Furre Buke Ne Shitje Kosove Moveart.zone 2020 :: theswanfactory.com

Shitet biznesFurre buke Tiranë.

furre buke Shitet nga: flori 29 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim, ju duhet të prisni 1. Shitet biznes i ngritur Furre Buke. Cmimi i arsyeshem, vetem telefonata serioze. 0695313967. Krijoni llogari Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e. Ofrohet per SHITJE lokali ne lagjen, rr.Dardania ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 122m2. Lokali gjendet buze rruges apo sheshit Dardania dhe ka afer qerdhen e shtetit, mes furres Europa dhe Viva Fresh e perball Restorant Lucky. - Nga dita qe eshte leshuar per qeradhenje, qeramarres ka qene dhe vazhdon te jete vetem Kompania Rajonale e Ujesjellesit “ Prishtina “. Furri: Me korend dhe ekonomik, kapaciteti 100 buke. Shtese: 2 Karrela, tava etj. Krijoni llogari Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Tregu-gjenerator ne shitje kosove. Gjenerator ne shitje kosove si dhe artikuj te ndryshem per kondicioner te perdorura ne shitje gjenerator te perdorur ne shitje paisje per parukeri te perdorura pajisje restoranti te perdorura paisje per furra buke te perdorura cadra dielli per lokale te perdorura vegla palestre te perdorura pajisje per fast food te perdorura dyer dritare alumini te perdorura.

Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande. 68 000 EUR Sot 11:00 OKAZION BAR PIZZERI. Jepet me qera furre buke ne lgj1 Durres 45mij/muaj. 45 000 LEK / muaj. Sot 09:54. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Arredimi e nje furrë buke dhe pastiçeri. Furre Elektrike Polin me kate te pavarura, me permasa te ndryshme qe variojn nga 6,4 m2 deri ne 24 m2 siperfaqe e pjekjes. DHOMA FRIGORIFERIKE DHE FERMENTIMI POLIN. Dhome fermentimi automatike Polin. Dhome fermentimi automatike Polin,strukture Inoxi, shperndarje unike te avullit, me permasa te. Jepet me qera furre buke ne lgj1 Durres 45mij/muaj. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Makina në shitje. Gjenerator ne shitje kosov si dhe artikuj te ndryshem per kondicioner te perdorura ne shitje gjenerator te perdorur ne shitje panele sanduic te perdorura pajisje restoranti te perdorura cadra dielli per lokale te perdorura paisje per furra buke te perdorura vegla palestre te perdorura pajisje per fast food te perdorura paisje lavazhi te. Kosove si dhe artikuj te ndryshem per kondicioner te perdorura ne shitje gjenerator te perdorur ne shitje panele sanduic te perdorura pajisje restoranti te perdorura paisje per furra buke te perdorura cadra dielli per lokale te perdorura paisje per parukeri te perdorura vegla palestre te perdorura pajisje per fast food te perdorura aparat per.

Shiten paisje per furre buke, Makine prerese, furre, tavolina, brumatrice, etj, Njoftime, Arkiva. OBJEKTE NE SHITJE; SHERBIME. Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni. 1. Horoskopi ditor, 23 shkurt 2019. Furre Buke Zenuni, Përmet. 300 likes. Furre Buke & Embelsira ZENUNI. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt/ to open this menu. Facebook. Email or Phone:. SHITET LINJA E KOMPLETUAR nePermetShqiperi.per cdo informacion mund te dergoni mesazh! Furre Buke. May 01, 2014 · Nëna ime duke nxehur furrën e pjekjes së bukës me metodë tradicionale në Dukat të Vjetër, Vlorë, Albania. Nxehja e furrës bëhet për rreth një orë me dru-sh. Nensi Kastrati is on Facebook. Join Facebook to connect with Nensi Kastrati and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes. Ngjarjeve u paraprijnë fatet e vogla të njerëzve të mëdhenj. Me njerëzit e mëdhenj është gjithmonë edhe një dreq i vogël. Për t’i studiuar këta njerëz mjafton të jesh afër këtij dreqi, kuptohet nëse ke fat ta njohësh, sepse detyra më e vështirë është ta zbulosh dhe ta njohësh atë.

Furre Buke Fier.

: Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Makineri dhe inventare në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne- Falas. Mire. Lire.

The 10 Best Hotels Near Waipaoa Station New Zealand 2020
Illinois Lab Rescue Adoptions Rescue Me 2020
Juha Helppi Midnight Sun 2008 2nd Day Pokertube 2020
2 Basset Brewery White Sulphur Springs 2020
Anthony Zinno Backtoback At Wpt La Poker Classic 2020
123greetingssearch Brother Birthday Cards Ecards 2020
Waffle House Baton Rouge 1988 Oneal Ln Menu Prices 2020
Restaurant Manager Casino Salary In Rock Island Il 2020
Amazon.esroberto Verino Bolsos Para Mujer Bolsos 2020
Stiftung Tbb Schweizhome 2020
Troubleshoot Comcast Email Error Codes And Messages Xfinity 2020
Abbie Albrecht Bassett Ne Family Nurse Practitioner 2020
Sarmad Imtiaz Project Manager Program Management Office 2020
From Vancouver To Vernon Police Investigating Bitcoin 2020
Rankinglas Mejores Universidades Públicas De Eeuu 2020
How To Specifystone Cladding Architizer Journal 2020
107th Field Artillery Distinctive Unit Insignia Gettysburg 2020
Churches In And Near Oklahoma City Ok Online Church 2020
/
sitemap 0
sitemap 1
sitemap 2
sitemap 3
sitemap 4
sitemap 5
sitemap 6